O nas

Kiedy ponad 8 lat temu, szukaliśmy na Ukrainie pracowników do naszej firmy nie sądziliśmy, że do dnia dzisiejszego kilka tysięcy naszych ludzi będzie wykonywać przeróżne usługi w sektorach małych i średnich przedsiębiorstw. Dzisiaj już trudno wskazać branżę z którą nie współpracujemy.  Przez te lata wypracowaliśmy własne schematy i sposoby na to , by nie trwało to “wiecznie” a ludzie , których proponujemy naszym kontrahentom w pełni ich satysfakcjonowali. Jesteśmy firmą zajmującą się wykonywaniem usług nam zleconych na podstawie umów o współpracy. Zatrudniamy dużą ilość pracowników, głównie produkcyjnych z Ukrainy. Nasi pracownicy mogą uzupełnić ewentualne niedobory kadrowe firmy zlecającej. Nasza firma zatrudnia pracowników, kwateruje, dowozi do pracy i z pracy. Nasi pracownicy posiadają aktualne badania lekarskie, książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych, szkolenia w zakresie BHP oraz wszelkie niezbędne dokumenty legalizacyjne w związku z zatrudnieniem cudzoziemca. Pracownicy którzy pracują u nas są to w zdecydowanej większości osoby znające komunikatywnie język polski i zasady pracy na terytorium RP. Umowa może mieć charakter krótkoterminowy lub być realizowana w dłuższym czasokresie. Pracownicy z Ukrainy chętnie pracują powyżej ośmiu godzin dziennie, nie stanowi problemu również praca w porach wieczorno-nocnych, zmianowa czy tez w dni wolne. W każdej grupie czy też brygadzie funkcjonuje dedykowany brygadzista czy też opiekun. Na Ukrainie posiadamy własną firmę rekrutacyjną dzięki temu możemy szybko reagować na zapotrzebowanie rynku.

Jeżeli bylibyście Państwo zainteresowani ewentualnym doprecyzowaniem tej krótkiej i być może nie w pełni wyczerpującej informacji proszę o kontakt.

Zaznaczam – nie jesteśmy agencją zatrudnienia. Wszystkich naszych pracowników zatrudniamy w naszej firmie żeby uprościć do minimum formalności dla naszych kontrahentów.

Mamy pełną świadomość Waszego zaufania i Waszych oczekiwań, dlatego martw się wyłącznie o to, by zapewnić pracę naszym ludziom a my zajmiemy się wszystkim od początku do końca.

Dlatego nie wahaj się i po prostu nawiąż z nami kontakt.